W 2004 roku ukończyłem 5-letnie studia na wydziale artystycznym na UWM w Olsztynie. W tym samym roku przystąpiłem do The Institute of Professional Photography w UK/US. Po zakończeniu nauki otrzymałem dyplom z wyróżnieniem oraz tytuł : Dip. Pro. Photo (Inst. P. Photo)
   W ciągu ostatnich kilku lat wiele moich prac i artykułów zostało opublikowane na łamach magazynów o tematyce fotograficznej, kilkanaście prac otrzymało nagrody i wyróżnienia. Od kilku lat mam również zaszczyt i przyjemność współpracować z artystami polskiej sceny muzycznej, teatru nie tylko jako fotograf ale również jako projektant graficzny przy wydawnictwach albumowych, płytach CD i DVD. Przykłady do obejrzenia w zakładce INNE/PUBLIKACJE oraz PROJEKTY.
   Od 2013 roku współpracuję z Arcangel-Images a od początku 2014 roku także z Trevillion Images. Owoce tej współpracy zamieściłem w dziale INNE/Okładki książek. Moje prace kilkukrotnie zaprezentowałem na wystawach indywidualnych jak też zbiorowych.
   Nie mam ulubionej dziedziny fotografii. Próbuję swoich umiejętności w wielu tematach. Niektóre z nich jak Makrofotografia, Sztuka wody, czy Portrety zatrzymują mnie na dłużej. W wolnych chwilach rysuję też portrety, które znajdziesz w dziale INNE/RYSUNKI
   Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem moich prac w formie odbitek, kliknij zakładkę SKLEP, bądź skontaktuj sie ze mną poprzez formularz w zakładce KONTAKT.

Jarek Blaminsky

National CPR association
National CPR association
National CPR association
National CPR association